ahoon
05 خرداد 1402 - 11:16

استاندار یزد: 650 خانه در طرح نهضت ملی مسکن برای بافقی‌ها می‌سازیم

استاندار یزد با اشاره به تأیید نهایی یک هزار و 155 نفر برای مسکن ملی، گفت: 650 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در شهرستان بافق ساخته می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد بافق، مهران فاطمی پیش از ظهر امروز در جریان سفر به این شهرستان، از پروژه طرح نهضت ملی مسکن بازدید کرد و در حاشیه این بازدید به خبرنگاران اظهار کرد: مشکل تامین زمینی که برای پروژه نهضت ملی مسکن، به علت وجود جنگل‌های دست کاشت، وجود داشت، رفع شده و یک مجموعه‌ ۴۰ هکتاری و یک مجموعه‌ ۱۰۰ هکتاری برای ساخت مسکن در بافق در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این‌که ۱۴۵ واحد در قالب اقدام ملی مسکن در بافق ساخته که به صورت نیمه ساز و با خدمات آب، برق و گار تحویل مردم می‌شود، افزود: این اقدام به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و با همکاری شهرداری انجام می‌شود که برنامه این است که زمین‌ها به صورت نیمه‌ساز یا گروه ساخت، تا پایان سال تحویل مردم شود. 

استاندار یزد گفت: تاکنون یک‌هزار و ۱۵۵ نفر متفاضی در شهرستان بافق تایید نهایی شدند که در فاز پنج و ششم برای ۶۵۰ نفر از واجدین شرایط، واحد‌های ۲۵۰ متری با مبلغ وام ۵۵۰ میلیون تومانی، در نظر گرفته شده است.

 

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238999